Sıkça Sorulan Sorular

Modern tasarıma ve yüksek standartlara sahip oda seçeneklerimizle öğrencilerin daha motive ve daha verimli olmaları için ihtiyaç duyduğu her şeyi bir araya topladık

Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup Kurum Kodumuz ile Sorgulama yapabilirsiniz = 99988444 Özel Safir Denizli Yükseköğretim Kız Yurdu

Herhangi bir neden ile yurdumuzdan ayrılma isteğiniz üzerine Milli Eğitimin verdiği yönetmelik uygulanır. Çıkacak öğrenci kaldığı ayların ücretini tam olarak öder ilaveten kalan ayların %30’unu ödemekle yükümlüdür.

Hizmetlerimiz bölümünde yer alan tüm hizmetlerimiz ücretsiz olup herhangi ek bir ücret talep edilmemektedir.

Haftaiçi saat 24.00’de Haftasonu ise 01.00’de, öğrencimizin staj yapıyor olması, gece şehirdışından geliyor olması gibi durumlarda ailelerimizin izni doğrultusunda farklı saat uygulamaları kabul edilmektedir

Paylaşımlı odalarımız genel olarak örgün öğretim ve ikinci öğretim olarak ayrılmaktadır ki böylece anlaşmazlıkların birçoğu en baştan önlenmiş oluyor, yine de sıkıntı yaşanması durumunda yönetim ile görüşüp en başta talep edilen kişi sayısındaki bir başka odaya geçişi sağlanmaktadır.

Yurdumuzun en avantajlı olduğu konulardan biri tam olarak Pamukkale Hastanesi karşısında olmamız, dolayısıyla gecede gündüzde acil tüm durumlarda devletin en güvenilir kurumlarında anında müdahale için 1 dakikalık mesafedeyiz.

Gündüzleri saat 10.00 ile akşamları 17.00 saatleri arasında bayan misafirleriniz güvenliğimize kimlik kartı teslimi karşılığında ziyaretleri kabul edilmektedir.

Geceleri ise hastalık ve benzeri acil durumlarda sadece annelerimiz veya ablalarımız kabul edilmektedir.

Tek kişilik odalarımızda bakımı ve sorumluluğu öğrenciye ait olmak üzere kuş, balık, kedi veya tavşan kabul edilebilir.

Bizimle iletişime geçip oda seçimi ve şartları konusunda mutabik kalındıktan sonra Milli Eğitimin belirlediği evraklar:  Okulunuzdan alacağınız öğrenci belgesi, 2 adet fotoğraf, sağlık raporu, kimlik fotokopisi, sabıka kaydı, ikametgah belgesi.

Hizmetlerimizle ilgili her türlü soru ve önerileriniz için
iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi'ne yürüme mesafesindeyiz

Open chat
Powered by