Hakkımızda

Yurdumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 333 kişi kapasiteli özel bir işletme olup Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Müfettişler tarafından sürekli denetim altında tutulmaktadır.

10 Yılı aşkın süredir Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tabi farklı kurumlarımız ile de hizmet veren kadromuzun öğrencilerimize deneyimli ve güler yüzlü yaklaşımı sayesinde kendilerini daha güvenli, huzurlu bir aile ortamında hissetmelerini sağlamaktadır.

Özel SAFİR DENİZLİ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu olarak

Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, milli ve manevi değerlere saygılı, yurdunu ve milletini seven, çağdaş Türk gençlerinin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla açılmış olup yurdumuzun hiçbir dini cemaat veya vakıf ile ilgisi ve bağı yoktur.

Yurdumuz Pamukkale Üniversitesi’nin tam karşısında olmasıyla tüm özel ve devlet yurtları arasında en iyi lokasyona sahip olma özelliğine sahip avantajı bunun ile de sınırlı kalmayıp yurdumuza
1’er dakikalık mesafelerde:

  • Bankamatikler,
  • PTT Şubesi,
  • Taksi Durağı,
  • Otobüs ve Dulmuş Hatları ile Carrefour Market bulunmaktadır.

Yurdumuz parmak okutmalı turnike geçişli, 24 saat gece ve gündüz kamera sistemi ve özel gece ve gündüz güvenliği ile korunan bir yurttur.

Modern, ferah, geniş ve tam donanımlı odalarımız Tek Kişilikten başlayıp 4 Kişiliğe kadar farklı cephe, balkonlu/ balkonsuz seçenekleriyle her bütçe ve zevke hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Binamız yeni olup, son çıkan deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir.

Open chat
Powered by